Szkoła Podstawowa Nr 3
im Marynarzy Polskich
w Kołobrzegu

ul. Łopuskiego 15
78-100 Kołobrzeg




Telefony:

telefon: 94 352 21 31

Numery wewnętrzne:


sekretariat wew. 24

psycholog wew.28
pedagog wew.28
pokój nauczycielski wew.21
świetlica młodsza wew.26
księgowość wew. 22
kierownik gospodarczy wew. 23
biblioteka wew. 27



Fax: (094) 35 221 21


www: www.sp3kg.pl


Dyrektor dyrektor@sp3kg.pl
i.olszewska@sp3kg.pl


Wicedyrektor wicedyrektor@sp3kg.pl
b.beldzikowska@sp3kg.pl


Sekretarz sekretariat@sp3kg.pl


Księgowość ksiegowosc@sp3kg.pl
g.oleksa@sp3kg.pl
Kierownik gospodarczy kierownik@sp3kg.pl
i.solanko@sp3kg.pl


Logopeda logopeda@sp3kg.pl
b.wolanska@sp3kg.pl


Pedagog pedagog@sp3kg.pl
m.rutowicz@sp3kg.pl


Psycholog psycholog@sp3kg.pl
e.dzika@sp3kg.pl